Tehnoülevaatuse ABC – Peetri tehnoülevaatuspunkt

tehnoulevaatus-abc-peetri-tehnoulevaatuspunkt

Peetri tehnoülevaatuspunkt on Eesti esimene täielikult paberivaba tehnoülevaatuspunkt, mis on oma unikaalse teenindusmudeli ja kliendikeskse lähenemise kaudu muutnud tehnoülevaatuse kogemuse kiiremaks, tõhusamaks ja mugavamaks.

Paberivaba tehnoülevatus

Peetri Tehnoülevaatuspunkti üks märkimisväärne uuendus on paberivaba süsteem. Üleminek digitaalsele süsteemile vähendab bürokraatlikku koormust, muudab protsessi sujuvamaks ja hoiab keskkonda. See süsteem vähendab oluliselt aega, mis muidu kulub paberdokumentide täitmisele, tagades klientidele kiirema teeninduse.

Kiire ja kvaliteetne

Üks olulisemaid põhjuseid, miks Peetri Tehnoülevaatuspunkt on saanud nii populaarseks, on selle kiirus ja kvaliteet. Veebis broneerides võtab tehnoülevaatus ainult 15 minutit, mis on oluliselt lühem aeg võrreldes traditsiooniliste tehnoülevaatustega. See saavutatakse tänu hästi välja töötatud logistikale ja tehnoloogilistele lahendustele, mis võimaldavad tehnoülevaatuse läbi viia lühema aja jooksul ilma kvaliteeti ohverdamata.

Abivalmis personal ja nõustamine

Peetri Tehnoülevaatuspunkt eristub teistest mitte ainult oma innovaatilise teenindusmudeli, vaid ka oma pühendunud ja abivalmis personali poolest. Meie meeskond ei paku ainult tehnoülevaatust, vaid aitab klientidel auto tehnoülevaatuseks ette valmistada. See praktiline ja informatiivne nõustamine muudab protsessi klientidele lihtsamaks ja vähem stressirohkeks.

Suurim tehnoülevaatuspunkt Tallinnas ja Harjumaal

Peetri Tehnoülevaatuspunkt on Tallinna ja Harjumaa suurim tehnoülevaatuspunkt. See ei tähenda aga, et kvaliteet on ohverdatud kvantiteedi nimel. Pigem on suuruse eeliseid ära kasutatud, et optimeerida protsesse, mis omakorda parandab teenuse kvaliteeti.

Tehnoülevaatuse ABC

Kui plaanite oma autoga Peetri Tehnoülevaatuspunkti tulla, on siin mõned asjad, mida peaksite teadma. Oleme loonud selle lühikese juhendi või tehnoülevaatuse ABC, et aidata teil end paremini ette valmistada ja saada maksimaalset kasu meie kiirest ja tõhusast tehnoülevaatusest.

Enne ülevaatust

Enne oma auto tehnoülevaatusele toomist on mõistlik teha kodus ka ennetav kontroll, et auto oleks valmis ekspertide poolt läbiviidavaks ülevaatuseks. On mitmeid olulisi aspekte, millele peaksite tähelepanu pöörama:

  • Tuled – veenduge, et kõik tuled, sealhulgas suunatuled, ohutuled ning lähi-, udu- ja kaugtuled, töötavad korralikult.
  • Turvaseadmed – kontrollige, kas turvavööd on täielikult toimivad ja kas helisignaal töötab nõuetekohaselt.
  • Esiklaas – kontrollige, kas klaas on puhas ja selge. See ei tohi olla tuhmunud ega sisaldada pragusid või täkkeid.
  • Vedelikud – veenduge, et kõik vajalikud vedelikud, näiteks pidurivedelik, klaasipesuvedelik ja mootoriõli, on piisavas koguses.
  • Lisavarustus – veenduge, et autol on olemas vajalikud ohutusvahendid nagu ohukolmnurk, esmaabikott, tõkiskingad ja tulekustuti.

Need on enamasti need elemendid, millega seoses tehnoülevaatusel vead avastatakse ning mille tõttu sageli on vaja läbida korduvülevaatust.

Teiseks, broneerige oma tehnoülevaatus eelnevalt internetis. See mitte ainult ei taga teile soovitud aega, vaid aitab ka vähendada aega, mis kulub ülevaatusele kohapeal.

Tehnoülevaatuse ajal

Kui tulete tehnoülevaatusele, peab sõiduki omanik, kasutaja või rentija esitama sõiduki dokumendid ja kehtiva liikluskindlustuse poliisi, juhul kui ta on sõidukiga ise ülevaatuspunkti saabunud. Kui aga autoomanik ise ei too sõidukit ülevaatusele, peab sõidukit esitama isikul olema ka volikiri, mis annab talle õiguse antud toimingut sooritada.

Kui olete jõudnud Peetri Tehnoülevaatuspunkti, on meie abivalmis personal teie käsutuses. Nad viivad läbi põhjaliku ja professionaalse ülevaatuse, tagades, et teie auto vastab kõigile ohutusnõuetele. Kuna meie teenindus on paberivaba, on kõik dokumendid digitaalsed, mis tähendab, et protsess on kiirem ja mugavam.

Kui auto ei saa ülevaatuselt läbi

Kui teie auto ei saa tehnoülevaatuselt läbi, siis ei ole see veel maailmalõpp. Meie personal annab teile üksikasjalikku tagasisidet auto probleemsete osade kohta. Seejärel saate pöörduda oma mehaaniku poole, et teha vajalikud parandused. Kui parandused on tehtud, saate uuesti ülevaatusele tulla.

Varustus, mis peab autos olema, kui tuled ülevaatusele

Kui tulete autoga tehnoülevaatusele, on vajalik, et teil oleks kaasas sõiduki registreerimistunnistus. Pärast tehnoülevaatuse läbimist tehakse selle kohta märge sõiduki dokumentidesse, mis näitab ülevaatuse kehtivust.

Enne tehnoülevaatusele tulekut veenduge, et teie auto on varustatud järgmiste esemetega ja et need vastavad kehtestatud nõuetele:

  • Tulekustuti – ülevaatusel kontrollitakse ka tulekustuti kasutuskõlblikkust ja säilivusaega. Rohkem teavet autole esitatavate tulekustuti nõuete kohta leiate siit.
  • Ohukolmnurk
  • Tõkiskingad

Meie ülevaatajad kontrollivad nende esemete olemasolu ja seisukorda. Et ülevaatuse protsess oleks sujuvam, palume neid esemeid hoida kohas, kust neid on lihtne leida, näiteks pagasiruumis, kus need on ülevaatajale hõlpsasti kättesaadavad.

Peetri Tehnoülevaatuspunkt on pühendunud sellele, et tehnoülevaatus oleks lihtne, tõhus ja kliendikeskne protsess. Järgides seda Tehnoülevaatuse ABC-d, saate oma auto kiirelt ja hõlpsalt ülevaatuselt läbi saada.

Peetri tehnoülevaatuspunktis on tehnoülevaatuse hind soodne

Peetri Tehnoülevaatuspunkt pakub mitte ainult innovaatilist ja kiiret teenust, vaid ka soodsaid hindu. Tehnoülevaatuse hind on alates 29.90 €, muutes selle teenuse kättesaadavaks laiale kliendibaasile.

Peetri Tehnoülevaatuspunkt on näide sellest, kuidas innovatsioon, klientide mõistmine ja teeninduse kvaliteet loovad erakordse teenuse. Kui järgite meie tehnoülevaatuse ABC-d, siis on üsna tõenäoline, et saate ülevaatuse tehtud. Kui teil on vaja oma auto üle vaadata, siis Peetri Tehnoülevaatuspunkt on teie jaoks parim valik.

Hea teada

Auto tehnoülevaatusel kontrollime sõiduki vastavust nõuetele, mis tagavad turvalise ja keskkonnasõbraliku liiklemise.

Võid sõitu jätkata, kui auto on töökorras ning tehnilislelt hooldatud.

Loe siit vastuseid tehnülevaatusega seotud korduma kippuvatele küsimustele.

Broneeri tehnoülevaatus Peetris

Kui broneerid oma auto ülevaatuse aja Peetris läbi veebi, siis kulub sul tehnoülevaatuse tegemiseks vaid 15 minutit. Asume Helgi teel ja meil on suurim tehnoülevaatuse punkt Tallinnas.

Broneeri tehnoülevaatus Peetris

Kui broneerid oma auto ülevaatuse aja Peetrisd läbi veebi, siis kulub sul tehnoülevaatuse tegemiseks vaid 15 minutit. Asume Helgi teel ja meil on suurim tehnoülevaatuse punkt Tallinnas.

SUUREPÄRANE
571 arvustused lehel
Роман Волченков
Роман Волченков
2023-12-30
Karri Kollin
Karri Kollin
2023-12-17
Slava Mihlenats
Slava Mihlenats
2023-12-13
Kaspar Hein
Kaspar Hein
2023-12-09
Väga meeldiv ja kiire teenindus.
Arvo Aavik
Arvo Aavik
2023-11-25
Janek Suman
Janek Suman
2023-11-24
Väga hea
Margus Liik
Margus Liik
2023-11-23
Tehno.ülevaatus .... täpselt selline nägu peab olema. Kiire ja konkreetne.
Raivo Klausen
Raivo Klausen
2023-11-09
sadlamkin
sadlamkin
2023-11-07
Üks parimatest kohtadest Eestis !
Mihkel Kaselaid
Mihkel Kaselaid
2023-11-05
Väga kiire teenindus
Kui tihti tuleb sõidukil tehnoülevaatus teha?

Uute sõidukite esimene tehnoülevaatus tehakse kolme aasta pärast ning seejärel iga kahe aasta tagant. Kui sõiduk on vanem kui 10 aastat, tuleb tehnoülevaatust teha igal aastal.

Mis juhtub, kui mu auto ei läbi tehnoülevaatust?

Kui teie auto ei läbi tehnoülevaatust, peate sõiduki puudused kõrvaldama ja sõiduk tuleb uuesti ülevaatusele tuua. Juhul kui sõidukil avastatakse väga ohtlik viga või viis ja enam vähemohtlikku viga, tuleb kindlasti minna korduvülevaatusele.

Kas pean olema autoomanik, et sõidukit tehnoülevaatusele tuua?

Tehnoülevaatusele saab tuua ka sõiduki kasutaja või rentija. Kui aga autoomanik ise ei too sõidukit ülevaatusele, peab sõidukit esitama isikul olema ka volikiri, mis annab talle õiguse antud toimingut sooritada.

Mida pean kaasa võtma, kui toon auto tehnoülevaatusele?

Tehnoülevaatusele tulles peate kaasa võtma sõiduki registreerimistunnistuse ning kehtiva liikluskindlustuse poliisi. Lisaks peaksid autos olema ohutusnõuetele vastav tulekustuti, ohukolmnurk ja tõkiskingad.

Kui kaua kestab tehnoülevaatus?

Peetri tehnoülevaatuspunktis on tehnoülevaatus protsess kiire ning eelneva broneerimise korral saab tehnoülevaatuse tehtud vaid 15 minutiga.

Kui palju tehnoülevaatus maksab?

Peetri tehnoülevaatuspunktis algab tehnoülevaatuse hind 29.90 eurost.

Kui kaua kehtib tehnoülevaatus?

Tavaliselt kehtib tehnoülevaatus 1-2 aastat, olenevalt sõiduki vanusest ja tüübist. Pärast tehnoülevaatuse läbimist tehakse selle kohta märge sõiduki dokumentidesse, mis näitab ülevaatuse kehtivust.

Broneeri tehnoülevaatus Peetris

Kui broneerid oma auto ülevaatuse aja Peetris läbi veebi, siis kulub sul tehnoülevaatuse tegemiseks vaid 15 minutit. Asume Helgi teel ja meil on suurim tehnoülevaatuse punkt Tallinnas.

Broneeri tehnoülevaatus Peetris

Kui broneerid oma auto ülevaatuse aja Peetrisd läbi veebi, siis kulub sul tehnoülevaatuse tegemiseks vaid 15 minutit. Asume Helgi teel ja meil on suurim tehnoülevaatuse punkt Tallinnas.